Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizin için cevapladık. Sorunuz aşağıda yer almıyorsa lütfen İletişim Formu ile info@hediyedekalite.com 

e-posta adresi ile ya da 0551 635 20 53'ü arayarak bize ulaşabilirsiniz...

 

 

Sitenizden yapılacak online ödemeler sırasında kart kullanımı güvenli mi ?

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ve paytr güvencesiyle korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve HEDİYEDEKALİTE tarafından kayıt edilmemektedir.

 

 

Satın almadan önce görmek istiyorum, görerek satın alabileceğim bir mağazanız / şubeniz var mı?

 

Sadece internet mağazamız bulunmaktadır. Anasayfamıza bakarak ürünlerimizi inceleyebilir ve buna göre siparişinizi verebilirsiniz. 

 

 

Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

 

Siparişlerin hemen hepsini en geç 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz. 

Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin heryerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

 

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

 

Hediyedekalite olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem gösteriyoruz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları yetkililerine ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşmanızı rica ederiz.

 

KKTC ve yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

 

KKTC ve yurt dışına maalesef gönderim yapamamaktayız. 

 

 

İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

 

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

 

 

Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz?

 

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayız. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Haftaiçi 08:00 - 18:00 Cumatesi 08:00 - 13:00 Resmi - dini tatiller ve pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo görevlilerine saat ve tarih belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır.. Teslimat saati kargo firmasının dağıtım güzergahı dahilinde değiştirilememektedir.

 


Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim ?

 

Ödeme Yöntemleri Hakkında

Kredi Kartı:  Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez. 

 

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 05516352053 numaralı telefon ile ya da info@hediyedekalite.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız. 

 

 

Teslim aldığımız üründe sorun yaşamamak için ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "tutanak" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.