Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

www.hediyedekalite.com olarak 2012 yılında butik instagram sayfamızdan tanıtmaya başladığımız kişiye özel hediyelik ürünlerimizi , 2022 yılında internet sitesi kurarak sizi ve sevdiklerinizi mutlu günlere taşımak üzere sevgi ve özenle hayata geçirmiş bulunmaktayız .
Özel ve güzel günlerinizde hem kendinizi hem yakınlarınızı sevindirmek ve birçok kişiye özel hediye seçeneklerini bir arada görmek için www.hediyedekalite.com ' a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel ürünler arasından vereceğiniz siparişlerinizi resmini gördüğünüz hali ile paketlenip tarafınıza en güzel ve en özenli şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ
Markamızı kurduğumuz günden beri , kendimize ilke edindiğimiz uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz ve ön planda tutuyoruz.
Bu nedenle siparişinizi sitemiz üzerinden vermiş olsanız bile bize ürünle alakalı bütün sorunlarınızı CANLI DESTEK hattımız üzerinden 7/24 sorabilirsiniz .
Size mutlaka en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Mutlu sağlıklı günlerde keyifli alışverişler dileriz .Bizi tercih eden müşterilerimize çok teşekkür ederiz.